MFR-25FBF52-36R5
YageoYageo
MFR-25FBF52-36R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FBF52-36R5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 36.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FBF52-36R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FBF52-36R5
Številka dela MFR-25FBF52-36R5 Proizvajalec Yageo
Opis RES 36.5 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6058026 pcs Podatkovni list MFR-25FBF52-36R5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 36.5 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 36.5X
36.5XBK
36E5 MF-1/4W-B 1%
MF-25-B-36.5
MFR-25FBF 36R5
MFR-25FBF-36R5
MFR-25FBF-52-36R5
MFR-25FBF5236R5
MFR25FBF5236R5
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 36.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film