MFR-25FBF52-37K4
YageoYageo
MFR-25FBF52-37K4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FBF52-37K4
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 37.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FBF52-37K4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FBF52-37K4
Številka dela MFR-25FBF52-37K4 Proizvajalec Yageo
Opis RES 37.4K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6005116 pcs Podatkovni list MFR-25FBF52-37K4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 37.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk