MFR-25FRF52-76K8
YageoYageo
MFR-25FRF52-76K8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-76K8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 76.8K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-76K8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-76K8
Številka dela MFR-25FRF52-76K8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 76.8K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5868583 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-76K8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 76.8 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)