MFR-25FRF52-787R
YageoYageo
MFR-25FRF52-787R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-787R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 787 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-787R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-787R
Številka dela MFR-25FRF52-787R Proizvajalec Yageo
Opis RES 787 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3558291 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-787R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 787 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 787E MF-1/4W-T 1%
787XTR
MF-25-R-787
MFR-25FRF 787R
MFR-25FRF-52-787R
MFR-25FRF-787R
MFR-25FRF52787R
MFR25FRF52787R
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 787 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film