NCR3WSKR-73-2K2
YageoYageo
NCR3WSKR-73-2K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCR3WSKR-73-2K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2.2K OHM 3W 10% AXIAL
Podatkovni listi: NCR3WSKR-73-2K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCR3WSKR-73-2K2
Številka dela NCR3WSKR-73-2K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 2.2K OHM 3W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4623 pcs Podatkovni list NCR3WSKR-73-2K2.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija NCR Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film