NCR3WSKR-73-33R
YageoYageo
NCR3WSKR-73-33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCR3WSKR-73-33R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 33 OHM 3W 10% AXIAL
Podatkovni listi: NCR3WSKR-73-33R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCR3WSKR-73-33R
Številka dela NCR3WSKR-73-33R Proizvajalec Yageo
Opis RES 33 OHM 3W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5078 pcs Podatkovni list NCR3WSKR-73-33R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija NCR Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
natančen opis 33 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film