PGM65SJB-240R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PGM65SJB-240R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 240 OHM 6.5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: PGM65SJB-240R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PGM65SJB-240R
Številka dela PGM65SJB-240R Proizvajalec Yageo
Opis RES 240 OHM 6.5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257203 pcs Podatkovni list PGM65SJB-240R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 1.713" L (5.00mm x 43.50mm)
Serija PGM Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 6.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 240 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Radial Wirewound