PGM800JB-6K2
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PGM800JB-6K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 6.2K OHM 8W 5% RADIAL
Podatkovni listi: PGM800JB-6K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PGM800JB-6K2
Številka dela PGM800JB-6K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 6.2K OHM 8W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202495 pcs Podatkovni list PGM800JB-6K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 2.114" L (5.00mm x 53.70mm)
Serija PGM Odpornost 6.2 kOhms
Moč (Watts) 8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6.2 kOhms ±5% 8W Through Hole Resistor Radial Wirewound