PNP10VJT-91-1K
YageoYageo
PNP10VJT-91-1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP10VJT-91-1K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1K OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP10VJT-91-1K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP10VJT-91-1K
Številka dela PNP10VJT-91-1K Proizvajalec Yageo
Opis RES 1K OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147683 pcs Podatkovni list PNP10VJT-91-1K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Serija PNPV Odpornost 1 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena PNP10VJR-73-1K
PNP10VJR-73-1K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PNP10VJT-91-1R
PNP10VJT-91-1R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 10W 5% AXIAL
Na zalogi: 388951 pcs
Prenesi: PNP10VJT-91-1R.pdf
RFQ
PNP10VJT-91-15K
PNP10VJT-91-15K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 10W 5% AXIAL
Na zalogi: 71240 pcs
Prenesi: PNP10VJT-91-15K.pdf
RFQ
PNP10VJT-91-1K5
PNP10VJT-91-1K5
Opis: RES WW 10W 5% AXIAL
Prenesi: PNP10VJT-91-1K5.pdf
PNP10VJT-91-1K8
PNP10VJT-91-1K8
Opis: RES WW 10W 5% AXIAL