PNP10VJT-91-1R5
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP10VJT-91-1R5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP10VJT-91-1R5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PNP10VJT-91-1R5
Številka dela PNP10VJT-91-1R5 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393318 pcs Podatkovni list PNP10VJT-91-1R5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Serija PNPV Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PNP10VJT-91-1R
PNP10VJT-91-1R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 10W 5% AXIAL