PNP10VJT-91-270R
YageoYageo
PNP10VJT-91-270R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP10VJT-91-270R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 270 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP10VJT-91-270R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PNP10VJT-91-270R
Številka dela PNP10VJT-91-270R Proizvajalec Yageo
Opis RES 270 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286654 pcs Podatkovni list PNP10VJT-91-270R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Serija PNPV Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena PNP10VJR-73-270R
PNP10VJR-73-270R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 270 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound