PNP200JR-52-3R3
YageoYageo
PNP200JR-52-3R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP200JR-52-3R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP200JR-52-3R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP200JR-52-3R3
Številka dela PNP200JR-52-3R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1040606 pcs Podatkovni list PNP200JR-52-3R3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija PNP Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PNP200JR-52-4R7
PNP200JR-52-4R7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Na zalogi: 920181 pcs
Prenesi: PNP200JR-52-4R7.pdf
RFQ
PNP200JR-52-3R
PNP200JR-52-3R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 2W 5% AXIAL