PNP200JR-52-4R7
YageoYageo
PNP200JR-52-4R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP200JR-52-4R7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP200JR-52-4R7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PNP200JR-52-4R7
Številka dela PNP200JR-52-4R7 Proizvajalec Yageo
Opis RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 920181 pcs Podatkovni list PNP200JR-52-4R7.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija PNP Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound