PNP4WVFR-73-3R9
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP4WVFR-73-3R9
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: PNP4WVFR-73-3R9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP4WVFR-73-3R9
Številka dela PNP4WVFR-73-3R9 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192530 pcs Podatkovni list PNP4WVFR-73-3R9.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Serija PNPV Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 3.9 Ohms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PNP4WVFR-73-680R
PNP4WVFR-73-680R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 4W 1% AXIAL
Na zalogi: 256993 pcs
Prenesi: PNP4WVFR-73-680R.pdf
RFQ
PNP4WVFR-73-3R
PNP4WVFR-73-3R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 4W 1% AXIAL