PNP4WVFR-73-680R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP4WVFR-73-680R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: PNP4WVFR-73-680R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PNP4WVFR-73-680R
Številka dela PNP4WVFR-73-680R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256993 pcs Podatkovni list PNP4WVFR-73-680R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Serija PNPV Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 680 Ohms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound