PPN500JT-73-3R9
pregled izdelka
Številka dela: PPN500JT-73-3R9
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 3.9 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PPN500JT-73-3R9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PPN500JT-73-3R9
Številka dela PPN500JT-73-3R9 Proizvajalec Yageo
Opis RES 3.9 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214930 pcs Podatkovni list PPN500JT-73-3R9.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Serija PPN Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.9 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound