PPN500JT-73-470R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PPN500JT-73-470R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 470 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PPN500JT-73-470R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPN500JT-73-470R
Številka dela PPN500JT-73-470R Proizvajalec Yageo
Opis RES 470 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238451 pcs Podatkovni list PPN500JT-73-470R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Serija PPN Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound