RSF200JB-73-27K
YageoYageo
RSF200JB-73-27K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JB-73-27K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 27K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JB-73-27K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JB-73-27K
Številka dela RSF200JB-73-27K Proizvajalec Yageo
Opis RES 27K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1242076 pcs Podatkovni list RSF200JB-73-27K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 27K MO-2W-B 5%
27KW-2
MO-2W-B-27K
RSF200JB 27K
RSF200JB-27K
RSF200JB-7327K
RSF200JB7327K
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
natančen opis 27 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film