RSF200JB-73-27R
YageoYageo
RSF200JB-73-27R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JB-73-27R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JB-73-27R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JB-73-27R
Številka dela RSF200JB-73-27R Proizvajalec Yageo
Opis RES 27 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1233408 pcs Podatkovni list RSF200JB-73-27R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 27 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 27E MO-2W-B 5%
27W-2
MO-2W-B-27
RSF200JB 27R
RSF200JB-27R
RSF200JB-7327R
RSF200JB7327R
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 27 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film