Z8F082ASJ020EC
pregled izdelka
Številka dela: Z8F082ASJ020EC
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.Z8F082ASJ020EC.pdf2.Z8F082ASJ020EC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F082ASJ020EC
Številka dela Z8F082ASJ020EC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4129 pcs Podatkovni list 1.Z8F082ASJ020EC.pdf2.Z8F082ASJ020EC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 269-3712
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b