Z8F082ASJ020EG
pregled izdelka
Številka dela: Z8F082ASJ020EG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.Z8F082ASJ020EG.pdf2.Z8F082ASJ020EG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F082ASJ020EG
Številka dela Z8F082ASJ020EG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5349 pcs Podatkovni list 1.Z8F082ASJ020EG.pdf2.Z8F082ASJ020EG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 269-4232
Z8F082ASJ020EG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b