Z8F1622VS020SG
ZilogZilog
Z8F1622VS020SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F1622VS020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 68PLCC
Podatkovni listi: 1.Z8F1622VS020SG.pdf2.Z8F1622VS020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F1622VS020SG
Številka dela Z8F1622VS020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 68PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30111 pcs Podatkovni list 1.Z8F1622VS020SG.pdf2.Z8F1622VS020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (16K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 68-LCC (J-Lead) Druga imena 269-4243
Z8F1622VS020SG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 46 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH