Z8F1680HH020SG
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F1680HH020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Podatkovni listi: 1.Z8F1680HH020SG.pdf2.Z8F1680HH020SG.pdf3.Z8F1680HH020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
402 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F1680HH020SG
Številka dela Z8F1680HH020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 3K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (16K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 17
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 7x10b