Z8F4821PM020SG
ZilogZilog
Z8F4821PM020SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F4821PM020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 48KB FLASH 40DIP
Podatkovni listi: Z8F4821PM020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
220 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F4821PM020SG
Številka dela Z8F4821PM020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19925 pcs Podatkovni list Z8F4821PM020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 48KB (48K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 40-DIP (0.620", 15.75mm) Druga imena 269-4267
Z8F4821PM020SG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 29 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH