Z8F4821VN020SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F4821VN020SC00TR
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 48KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: Z8F4821VN020SC00TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F4821VN020SC00TR
Številka dela Z8F4821VN020SC00TR Proizvajalec Zilog
Količina na voljo 4110 pcs Podatkovni list Z8F4821VN020SC00TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 48KB (48K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Druga imena Z8F4821VN020SC00T
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 31 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b