G2E085-AA01-05
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
G2E085-AA01-05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G2E085-AA01-05
Proizvajalec / znamka: ebm-papst Inc.
Opis izdelka FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC
Podatkovni listi: 1.G2E085-AA01-05.pdf2.G2E085-AA01-05.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 796 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G2E085-AA01-05
Številka dela G2E085-AA01-05 Proizvajalec ebm-papst Inc.
Opis FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 796 pcs Podatkovni list 1.G2E085-AA01-05.pdf2.G2E085-AA01-05.pdf
Premer 80.00mm Utež 1.7 lbs (771.1g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia) Serija G2E085
RPM - Moč (Watts) 30.00W