G2E108-AA05-44
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
G2E108-AA05-44 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G2E108-AA05-44
Proizvajalec / znamka: ebm-papst Inc.
Opis izdelka FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC
Podatkovni listi: 1.G2E108-AA05-44.pdf2.G2E108-AA05-44.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 794 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G2E108-AA05-44
Številka dela G2E108-AA05-44 Proizvajalec ebm-papst Inc.
Opis FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 794 pcs Podatkovni list 1.G2E108-AA05-44.pdf2.G2E108-AA05-44.pdf
Premer 115.0mm Utež 3 lbs (1.4kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Rectangular - 159mm L x 168mm H (108mm Dia) Serija G2E108
RPM - Moč (Watts) 35.00W