SK-GEN4-35DT-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-35DT-PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-35DT-PI
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 922 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-35DT-PI
Številka dela SK-GEN4-35DT-PI Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 49.00mm W x 73.40mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija gen4 Druga imena 1613-1201
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 3.5" (88.90mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.5" (88.90mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SK-GEN4-43D-CLB-SB
SK-GEN4-43D-CLB-SB
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Na zalogi: 753 pcs
Prenesi: SK-GEN4-43D-CLB-SB.pdf
RFQ
SK-GEN4-35DT
SK-GEN4-35DT
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320