SK-GEN4-43D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-43D-CLB-PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-43D-CLB-PI
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 933 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-43D-CLB-PI
Številka dela SK-GEN4-43D-CLB-PI Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1318
Vmesnik Parallel/Serial Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED - White