SK-GEN4-43D-CLB-AR
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-43D-CLB-AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-43D-CLB-AR
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 807 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-43D-CLB-AR
Številka dela SK-GEN4-43D-CLB-AR Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1317
Vmesnik Parallel/Serial Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SK-GEN4-43D
SK-GEN4-43D
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Na zalogi: 1027 pcs
Prenesi: SK-GEN4-43D.pdf
RFQ
SK-GEN4-43D-CLB
SK-GEN4-43D-CLB
Proizvajalci: 4D Systems