NCP4671DSN15T1G
ON SemiconductorON Semiconductor
NCP4671DSN15T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4671DSN15T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LDO 1.5V 0.4A SOT23-5
Podatkovni listi: NCP4671DSN15T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4671DSN15T1G
Številka dela NCP4671DSN15T1G Proizvajalec ON Semiconductor
Opis IC REG LDO 1.5V 0.4A SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129418 pcs Podatkovni list NCP4671DSN15T1G.pdf
Napetost / tok - izhod 1 - Napetost - Vhod 2.4 V ~ 5.25 V
Napetost - razčlenitev SOT-23-5 Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Topologija regulatorja 400mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Druga imena NCP4671DSN15T1G-ND
NCP4671DSN15T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 0.26V @ 400mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Številka izdelka proizvajalca NCP4671DSN15T1G
Frekvenca - preklop Positive Fixed Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 400mA SOT-23-5
Opis IC REG LDO 1.5V 0.4A SOT23-5 Trenutni - izhod 1.5V