NCP4680DMX18TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4680DMX18TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4680DMX18TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4XDFN
Podatkovni listi: NCP4680DMX18TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4680DMX18TCG
Številka dela NCP4680DMX18TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231177 pcs Podatkovni list NCP4680DMX18TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.48V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 4-XDFN (0.8x0.8) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XFDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4680DMX18TCG-ND
NCP4680DMX18TCGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 4-XDFN (0.8x0.8) Trenutni - Quiescent (Iq) 70µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable