NCP4680DMX23TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4680DMX23TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4680DMX23TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4XDFN
Podatkovni listi: NCP4680DMX23TCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4680DMX23TCG
Številka dela NCP4680DMX23TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5336 pcs Podatkovni list NCP4680DMX23TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 4-XDFN (0.8x0.8) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XFDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA 4-XDFN (0.8x0.8)
Trenutni - Quiescent (Iq) 70µA Trenutni - izhod 150mA