NCV86604D33R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV86604D33R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi: NCV86604D33R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV86604D33R2G
Številka dela NCV86604D33R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5879 pcs Podatkovni list NCV86604D33R2G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 40µA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Reset