NCV8664CST33T3G
pregled izdelka
Številka dela: NCV8664CST33T3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT223
Podatkovni listi: NCV8664CST33T3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8664CST33T3G
Številka dela NCV8664CST33T3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105849 pcs Podatkovni list NCV8664CST33T3G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 (TO-261) Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR 67dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8664CST33T3G-ND
NCV8664CST33T3GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-223 (TO-261)
Tok - Supply (Max) 30µA Trenutni - Quiescent (Iq) 29µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije -