NCV8664CDT33RKG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8664CDT33RKG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA DPAK
Podatkovni listi: NCV8664CDT33RKG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8664CDT33RKG
Številka dela NCV8664CDT33RKG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82413 pcs Podatkovni list NCV8664CDT33RKG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 67dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA DPAK Tok - Supply (Max) 30µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 29µA Trenutni - izhod 150mA