NCV8702SN33T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8702SN33T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8702SN33T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCV8702SN33T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8702SN33T1G
Številka dela NCV8702SN33T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122310 pcs Podatkovni list NCV8702SN33T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8702SN33T1G-ND
NCV8702SN33T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 5-TSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 16µA Trenutni - izhod 200mA