NCV8703MX33TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8703MX33TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8703MX33TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6XDFN
Podatkovni listi: NCV8703MX33TCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8703MX33TCG
Številka dela NCV8703MX33TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103469 pcs Podatkovni list NCV8703MX33TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-XDFN (1.5x1.5) Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer 6-XFDFN PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-XDFN (1.5x1.5) Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable