NDD03N40Z-1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD03N40Z-1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 2.1A IPAK-4
Podatkovni listi: NDD03N40Z-1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD03N40Z-1G
Številka dela NDD03N40Z-1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 400V 2.1A IPAK-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5805 pcs Podatkovni list NDD03N40Z-1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 600mA, 10V
Odmik moči (maks.) 37W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.6nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 2.1A (Tc) 37W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.1A (Tc)