NDD03N40ZT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDD03N40ZT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD03N40ZT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 2.1A DPAK-3
Podatkovni listi: NDD03N40ZT4G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD03N40ZT4G
Številka dela NDD03N40ZT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 400V 2.1A DPAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5692 pcs Podatkovni list NDD03N40ZT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 600mA, 10V
Odmik moči (maks.) 37W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.6nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 2.1A (Tc) 37W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.1A (Tc)