CCR150RKT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR150RKT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCR150RKT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCR150RKT
Številka dela CCR150RKT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120701 pcs Podatkovni list
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±1300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Serija CCR, CGS Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879317-5
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
natančen opis 150 Ohms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Sestava Ceramic