CCR210KKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR210KKB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCR210KKB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 10.0K OHM 2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CCR210KKB.pdf2.CCR210KKB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCR210KKB
Številka dela CCR210KKB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 10.0K OHM 2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106832 pcs Podatkovni list 1.CCR210KKB.pdf2.CCR210KKB.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±1300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Serija CCR, CGS Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1623720-2
1623720-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
natančen opis 10 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Sestava Ceramic