CCR2100RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR2100RKB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCR2100RKB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CCR2100RKB.pdf2.CCR2100RKB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCR2100RKB
Številka dela CCR2100RKB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69287 pcs Podatkovni list 1.CCR2100RKB.pdf2.CCR2100RKB.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±1300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Serija CCR, CGS Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1623720-1
1623720-1-ND
A105581
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
natančen opis 100 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Sestava Ceramic