CJT1000150RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT1000150RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 150 OHM 5% 1000W
Podatkovni listi: CJT1000150RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT1000150RJJ
Številka dela CJT1000150RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 150 OHM 5% 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1182 pcs Podatkovni list CJT1000150RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 1.969" W (400.00mm x 50.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 150 Ohms Moč (Watts) 1000W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 2-1879475-7
2-1879475-7-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Aluminum
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CJT-T-P-HH-ST-TH1
CJT-T-P-HH-ST-TH1
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CONN BNC TWIN JACK STR PCB
Na zalogi: 4805 pcs
Prenesi: CJT-T-P-HH-ST-TH1.pdf
RFQ
CJT10001K2JJ
CJT10001K2JJ
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 1000W
Na zalogi: 1130 pcs
Prenesi: CJT10001K2JJ.pdf
RFQ
CJT10001K5JJ
CJT10001K5JJ
Opis: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 1000W