CJT100018RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT100018RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 18 OHM 5% 1000W
Podatkovni listi: CJT100018RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT100018RJJ
Številka dela CJT100018RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 18 OHM 5% 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1185 pcs Podatkovni list CJT100018RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 1.969" W (400.00mm x 50.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 18 Ohms Moč (Watts) 1000W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1-1879475-6
1-1879475-6-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 18 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound