CJT10001K0JJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT10001K0JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1K OHM 5% 1000W
Podatkovni listi: CJT10001K0JJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT10001K0JJ
Številka dela CJT10001K0JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1K OHM 5% 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1175 pcs Podatkovni list CJT10001K0JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 1.969" W (400.00mm x 50.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 1000W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879475-7
3-1879475-7-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1 kOhms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound