CJT800680RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT800680RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 680 OHM 5% 800W
Podatkovni listi: 1.CJT800680RJJ.pdf2.CJT800680RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT800680RJJ
Številka dela CJT800680RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 680 OHM 5% 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1130 pcs Podatkovni list 1.CJT800680RJJ.pdf2.CJT800680RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 2.402" W (400.00mm x 61.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 680 Ohms Moč (Watts) 800W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879474-5
3-1879474-5-ND
A139118
CJT800680RJJ-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.323" (59.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 680 Ohms ±5% 800W Wirewound Chassis Mount Resistor