CJT800820RJJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT800820RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 820 OHM 5% 800W
Podatkovni listi: 1.CJT800820RJJ.pdf2.CJT800820RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT800820RJJ
Številka dela CJT800820RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 820 OHM 5% 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1411 pcs Podatkovni list 1.CJT800820RJJ.pdf2.CJT800820RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 2.402" W (400.00mm x 61.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 820 Ohms Moč (Watts) 800W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879474-6
3-1879474-6-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.323" (59.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 800W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound