CJT80068RJJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT80068RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 68 OHM 5% 800W
Podatkovni listi: 1.CJT80068RJJ.pdf2.CJT80068RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT80068RJJ
Številka dela CJT80068RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 68 OHM 5% 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1405 pcs Podatkovni list 1.CJT80068RJJ.pdf2.CJT80068RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 15.748" L x 2.402" W (400.00mm x 61.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 68 Ohms Moč (Watts) 800W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 2-1879474-3
2-1879474-3-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.323" (59.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 68 Ohms ±5% 800W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound