FCB447RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
FCB447RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCB447RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 47.0 OHM 4W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.FCB447RJ.pdf2.FCB447RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCB447RJ
Številka dela FCB447RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 47.0 OHM 4W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170030 pcs Podatkovni list 1.FCB447RJ.pdf2.FCB447RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +40ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Serija FC, CGS Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2-1623714-6
2-1623714-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound